Audi A3 1,9 TDI DIESEL/ 105 CV

Објавен на Oct 28, 2017 - Прегледи: 1561 -

2,500€

  • Audi A3 1,9 TDI DIESEL/ 105 CV
  • Audi A3 1,9 TDI DIESEL/ 105 CV
Audi A3 1,9 TDI DIESEL/ 105 CV Audi A3 1,9 TDI DIESEL/ 105 CV

Audi A3 1.9 TDI DIESEL / 105 HP
Година: 2004 година
Боја на надворешноста: сива
Опрема: ABS, потпирач за рака, воздушно перниче за возач, патнички воздушно перниче, имобилизатор, CD, автоматска контрола на климатизацијата, серво волан, алуминиумски бандажи, контрола на патувањето, електрични ретровизори, греење на седишта, спортски седишта, систем за контрола на притисокот во гумите, централизирано; Електрични прозорци, Кожен волан, Мултифункциски волан

Контакт
Maintenance Mode